TRF250-180-TRF250-180-Resettable Fuse, PPTC, PolySwitch TR Series, 250 VAC, 180 mA, 650 mA, 2 s, Round
Compare
- Description
- Size Guide
- Reviews (0)
- Store Policies
- Enquiries
Description
| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |
Be the first to review “TRF250-180-TRF250-180-Resettable Fuse, PPTC, PolySwitch TR Series, 250 VAC, 180 mA, 650 mA, 2 s, Round”