TRF250-180-TRF250-180-Resettable Fuse, PPTC, PolySwitch TR Series, 250 VAC, 180 mA, 650 mA, 2 s, Round
In stock
SKU: ZRB50#R122841 Category:
View cart
Compare
Description
external
size chest(in.) waist(in.) hips(in.)
XS 34-36 27-29 34.5-36.5
S 36-38 29-31 36.5-38.5
M 38-40 31-33 38.5-40.5
L 40-42 33-36 40.5-43.5
XL 42-45 36-40 43.5-47.5
XXL 45-48 40-44 47.5-51.5
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “TRF250-180-TRF250-180-Resettable Fuse, PPTC, PolySwitch TR Series, 250 VAC, 180 mA, 650 mA, 2 s, Round”